SİMPAŞ SİGORTA

Kasko sigortası araç sahiplerinin isteğine bağlı yapılan bir sigorta olduğu için araçta bulundurulması yasal olarak mecbur değildir. Zorunlu trafik sigortası yasal olarak yaptırılması gerekli olan bir sigortadır. Bir kaza sonrası kaza tespit tutanağını doldururken kullanmak veya trafik polislerinin yaptığı kontrollerde onların işlerini kolaylaştırması açısından zorunlu trafik sigortasının bir kopyasını aracınızda bulundurmanızda fayda vardır.

Yasalara göre, elektronik imza kullanılarak hazırlanan belgelerin yazıcıdan alınan çıktıları orijinal belge olarak kabul edilmekte. SİMPAŞ SİGORTA’dan satın alacağınız sigorta poliçeleri elektronik olarak imzalandığı için, tarafınıza e-posta ile gönderilen poliçenin yazıcınızdan alacağınız çıktısı evrak aslı olarak kullanılabilmektedir.

Trafik Sigortası Poliçesinin Ojinali Araçta Bulunmalı Mı?
Zorunlu trafik sigorta poliçeleri için yazıcı çıktısı yeterli olmaktadır. Trafik mevzuatı uyarınca trafik polislerine zorunlu trafik sigorta poliçenizin numarasını ve tarihini belirtmeniz veya kopyasını göstermeniz yeterli olmaktadır.

Trafik Sigortası Neden Gerekli?
Araç sahiplerinin zorunlu olarak yaptırması gereken sigorta türü olan trafik sigortası, motorlu bir taşıtın kusurlu olarak üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılamaktadır.

Trafik Sigortası Nasıl Yaptırılır?
Trafik ve kasko sigortası yaptırmayı kolay hale getiren Koalay’da, 3 dakika içerisinde en uygun sigorta poliçesine sahip olabiliyorsunuz. Sigorta işlemlerini kolay adımlarla gerçekleştirebildiğiniz Koalay’da 5 basit sorunun ardından bütçenize en uygun teklifi almanız mümkün.

SİMPAŞ SİGORTA farklı sigorta şirketlerinin poliçe tekliflerini tek seferde sorgulayıp karşınıza sunuyor bu sayede çeşitli sigorta tekliflerini karşılaştırarak en uygun fiyatlı sigortayı seçebiliyorsunuz. Böylece hem yerinizden kalkmadan sigorta sahibi oluyor hem de zamandan kazanıyorsunuz.

SİMPAŞ SİGORTA’da Hangi Şirketlerin Poliçelerini Bulabilirim?
SİMPAŞ SİGORTA sigorta şirketleri arasında ayrım gözetmeden tarafsız bir arama yapıyor. Bilgileriniz son teknoloji güvenlik sistemleriyle güvence altında bulunmakta ve herhangi bir firmayla paylaşılmamakta. Ayrıca, SİMPAŞ SİGORTA’un sigorta şirketlerini sorgulayarak sunduğu teklifler hiçbir gizli ücret içermiyor.

SİMPAŞ SİGORTA’un en önemli avantajlarından biri Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleriyle anlaşmalı olması. AKSigorta, Anadolu, Ankara, Doğa, ERGO, Eureka, GİG, Groupama, Güneş, HDİ, Koru, MAPFRE, Quick, Ray, Sompo Japan, Türk Nippon, Unico ve Zurich Sigorta​ gibi önemli sigorta şirketlerinin poliçelerini SİMPAŞ SİGORTA’dan alabiliyorsunuz.

Araç sigortanızı uzun işlemlerle uğraşmadan hızlıca yaptırmak istiyorsanız, SİMPAŞ SİGORTA sizin için doğru adres. Bunun için yapmanız gereken SİMPAŞ SİGORTA’a girip araç bilgilerinizi paylaşmak. Ardından size sunulan tekliflerden birini seçip kredi kartınızla ödeme yaparak poliçenizi güvenle satın alabilirsiniz. Tüm bu işlemler için 3 dakika ayırmanız yeterli.

Satın aldığınız poliçeyi e-posta ile kendinize gönderip yazıcıdan çıktısını almanız yeterli. Poliçenin elektronik imza ile hazırlanmış olması, aslında orjinal bir nüshasına sahip olmanız anlamına geliyor.İstediğiniz takdirde ücretsiz kargo le Türkiye’nin her yerine gönderim yapılmaktadır